fbpx

 Moją misją jest pomaganie kobietom budować
pewność sobie,dzięki makijażowi tak,
aby mogły czuć się wyjątkowo
w najważniejszych chwilach
swojego życia.

Barbara Kozłowska

dlaczego zostałam wizażystką i stylistką ślubną?

Nie od zawsze lubiłam się malować. Szczerze mówiąc,
do 16 roku życia byłam zagorzałym przeciwnikiem wszystkich makijaży!

Wszystko zaczęło się od współpracy z międzynarodową firmą kosmetyczną. Kosmetyki, spotkania i szkolenia kosmetyczne rozbudziły moją pasję do makijażu. Zaczęłam wprowadzać kosmetyki kolorowe do mojego życia. Oczywiście nie od razu zrobiłam sobie perfekcyjny makijaż. Ćwiczyłam na koleżankach, które cieszyły się że będą dobrze wyglądać na rodzinnych imprezach. Tak poznałam moją pasję do makijażu.

Pasja do ludzi i pomagania innym, towarzyszyła mi od dziecka. Od zawsze cieszyło mnie pomaganie innym
i osiągane przez te osoby sukcesy.

Dlatego współpracując dalej z firmą kosmetyczną zaczęłam prowadzić warsztaty makijażu. Dzięki nim mogłam pokazywać kobietom jak w prosty sposób na co dzień podkreślić swoją urodę i jak zatuszować to czym nie chcą się chwalić :).

Do tej pory największą satysfakcję sprawia mi radość klientki z wykonanego makijażu. Ten błysk w oku mówi wszystko!

W 2012 roku rozpoczęłam pracę w perfumerii Sephora, gdzie doskonaliłam swój warsztat pracując na produktach marek selektywnych. Dzięki temu doświadczeniu mogę wybierać najlepsze produkty z najlepszych marek. Takie, które pozwolą tworzyć dla Ciebie bardzo trwałe makijaże.

Rok później dołączyłam do zespołu wizażystek Make Up Team, dzięki któremu wspólnie się rozwijamy doskonaląc umiejętności i wymieniając się nowinkami kosmetycznymi. Dzięki współpracy tej miałam przyjemność zostać jedną z współtwórczyń makijaży do książki Aleksandry Frątczak pt. „Ubierz się w kolor. Tajniki analizy kolorystycznej”.

 

Wykonując makijaże ślubne zorientowałam się, że interesuje mnie kreowanie wizerunku Panny Młodej. Dobieranie odpowiednich kolorów sukni i dodatków. Dlatego nie czekając zbyt długo uzyskałam licencję kolorysty i stylisty ślubnego. Aby móc profesjonalnie doradzać kobietom,
w kreowaniu ich wymarzonego ślubu.

Od 2016 i 2017 roku miałam przyjemność tworzyć makijaże podczas pokazu mody Fashion Inside w Świętochłowicach. Również od 2016 roku podjęłam współpracę z organizatorką jednego z największych pokazów mody na Śląsku Fashionmania w Gliwicach.